|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saturday 12th May |
BATH |
V |
BRISTOL |
4-1 |
Friday 18th May |
KINGSTON MAURWARD |
V |
EAST DORSET |
4-1 |
Saturday 26th May |
KINGSTON MAURWARD |
V |
BATH |
4-1 |
Sunday 27th May |
BEAR OF RODBOROUGH CENTRAL |
V |
NAILSEA CENTRAL |
2-3 |
Saturday 16th June |
BATH |
V |
BEAR OF RODBOROUGH CENTRAL |
4-1 |
Sunday 24th June |
EAST DORSET |
V |
BEAR OF RODBOROUGH CENTRAL |
5-2 |
Saturday 30th June |
EAST DORSET |
V |
BATH |
3-2 |
Saturday 7th July |
BRISTOL |
V |
KINGSTON MAURWARD |
6-1 |
Saturday 14th July |
NAILSEA CENTRAL |
V |
BRISTOL |
6-1 |
Saturday 21st July |
BATH |
V |
NAILSEA CENTRAL |
3-4 |
Sunday 22nd July |
BEAR OF RODBOROUGH CENTRAL |
V |
KINGSTON MAURWARD |
2-3 |
Friday 27th July |
EAST DORSET |
V |
NAILSEA CENTRAL |
3-4 |
Saturday 4th August | BRISTOL |
V |
EAST DORSET |
3-4 |
Sunday 12th August |
NAILSEA CENTRAL |
V |
KINGSTON MAURWARD |
6-1 |
Sunday 19th August |
BEAR OF RODBOROUGH CENTRAL |
V |
BRISTOL |
2-3 |
Sunday 13th May |
PLYMOUTH |
V |
CORNWALL |
5-0 |
Tuesday 15th May |
CORNWALL |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
4-3 |
Tuesday 22nd May |
SIDMOUTH |
V |
CORNWALL |
4-3 |
Sunday 27th May |
CORNWALL |
V |
TAUNTON DEANE |
5-2 |
Wednesday 30th May |
EXETER |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
4-3 |
Sunday 3rd June |
SIDMOUTH |
V |
PLYMOUTH |
3-2 |
Sunday 10th June |
EXETER |
V |
TAUNTON DEANE |
3-4 |
Sunday 17th June |
TAUNTON DEANE |
V |
SIDMOUTH |
4-3 |
Tuesday 19th June |
CORNWALL |
V |
EXETER |
4-3 |
Sunday 24th June |
PLYMOUTH |
V |
EXETER |
3-2 |
Sunday 1st July |
TAUNTON DEANE |
V |
PLYMOUTH |
4-1 |
Wednesday 11th July |
EXETER |
V |
SIDMOUTH |
3-4 |
Sunday 29th July |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
PLYMOUTH |
1-4 |
Sunday 12th August |
TAUNTON DEANE |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
4-1 |
Tuesday 14th August |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
SIDMOUTH |
4-3 |
Saturday 28th April |
CHELTENHAM |
V |
DYFFRYN |
3-2 |
Sunday 13th May |
SWINDON |
V |
BROADWAS |
3-2 |
Tuesday 15th May |
CHELTENHAM |
V |
WORCESTER NORTON |
5-1 |
Sunday 20th May |
BEAR OF RODBOROUGH |
V |
WORCESTER NORTON |
3-2 |
Saturday 9th June |
CHELTENHAM |
V |
SWINDON |
0-5 |
Sunday 24th June |
BEAR OF RODBOROUGH |
V |
SWINDON |
3-2 |
Sunday 1st July |
BEAR OF RODBOROUGH |
V |
CHELTENHAM |
1-4 |
Sunday 22nd July |
BROADWAS |
V |
BEAR OF RODBOROUGH |
3-2 |
Wednesday 25th July | SWINDON |
V |
DYFFRYN | 1-4 |
Sunday 29th July |
WORCESTER NORTON |
V |
DYFFRYN |
3-2 |
Thursday 2 August | BROADWAS |
V |
WORCESTER NORTON | 5-0 |
Sunday 12th August |
DYFFRYN |
V |
BROADWAS |
4-1 |
Sunday 12th August |
WORCESTER NORTON |
V |
SWINDON |
1-0* |
Thursday 16th August | BROADWAS |
V |
CHELTENHAM | 4-1 |
Sunday 19th August | DYFFRYN |
V |
BEAR OF RODBOROUGH | 3-0 wo |
*match abandoned due to flooded lawns - result stands
Saturday 28th April |
KINGTON LANGLEY |
V |
TAUNTON DEANE |
3-2 |
Thursday 17th May |
TAUNTON DEANE |
V |
NAILSEA CENTRAL |
4-3 |
Sunday 20th May |
KINGTON LANGLEY |
V |
BATH |
0-5 |
Thursday 31st May |
TAUNTON DEANE |
V |
BRISTOL |
5-2 |
Saturday 9th June |
BRISTOL |
V |
BATH |
3-4 |
Friday 29th June | WESTON-SUPER-MARE |
V |
BRISTOL |
3-4 |
Sunday 1st July |
BATH |
V |
WESTON-SUPER-MARE |
5-2 |
Saturday 7th July |
WESTON-SUPER-MARE |
V |
KINGTON LANGLEY |
4-1 |
Sunday 22nd July |
BATH |
V |
TAUNTON DEANE |
5-0 |
Sunday 22nd July |
NAILSEA CENTRAL |
V |
KINGTON LANGLEY |
7-0 |
Saturday 28th July |
NAILSEA CENTRAL |
V |
WESTON-SUPER-MARE |
6-1 |
Sunday 4th August | WESTON-SUPER-MARE |
V |
TAUNTON DEANE |
3-4 |
Saturday 11 August | BATH |
V |
NAILSEA CENTRAL |
4-3 |
Sunday 19th August | NAILSEA CENTRAL |
V |
BRISTOL |
3-4 |
Monday 27 August | BRISTOL |
V |
KINGTON LANGLEY |
4-1 |
Friday 11th May |
EAST DORSET |
V |
NAILSEA S EAST |
6-1 |
Sunday 20th May |
ABBEY |
V |
KINGSTON MAURWARD |
3-2 |
Saturday 26th May |
NAILSEA S EAST |
V |
ABBEY |
4-3 |
Sunday 10th June |
ABBEY |
V |
LYM VALLEY |
0-5 |
Thursday 28th June |
LYM VALLEY |
V |
EAST DORSET |
6-1 |
Friday 29th June |
KINGSTON MAURWARD |
V |
LYM VALLEY |
3-2 |
Thursday 5th July |
LYM VALLEY |
V |
NAILSEA S EAST |
4-3 |
Tuesday 31 July | NAILSEA S EAST |
V |
KINGSTON MAURWARD |
3-2 |
Wednesday 8 August | EAST DORSET |
V |
ABBEY |
2-3 |
Saturday 4th August |
KINGSTON MAURWARD |
V |
EAST DORSET |
2-3 |
Thursday 17th May |
WELLINGTON |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
3-2 |
Thursday 17th May |
SIDMOUTH |
V |
EXETER |
5-2 |
Thursday 24th May |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
CORNWALL |
3-4 |
Tuesday 12th June |
EXETER |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
4-3 |
Tuesday 26th June |
SIDMOUTH |
V |
CORNWALL |
3-4 |
Thursday 28th June |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
SIDMOUTH |
4-3 |
Tuesday 3rd July |
CORNWALL |
V |
WELLINGTON |
3-2 |
Tuesday 10th July |
CORNWALL |
V |
EXETER |
4-3 |
Tuesday 24th July |
EXETER |
V |
WELLINGTON |
5-0 |
Saturday 28th July |
WELLINGTON |
V |
SIDMOUTH |
3-2 |
Friday 4th May |
LLANDAFF (INSOLE COURT) |
V |
BROADWAS |
0-3 wo |
Thursday 10th May |
SWINDON |
V |
BROADWAS |
4-1 |
Sunday 20th May |
BROADWAS |
V |
BEAR OF RODBOROUGH |
1-4 |
Tuesday 29th May |
WORCESTER NORTON |
V |
LLANDAFF (INSOLE COURT) |
5-0 |
Sunday 10th June |
BEAR OF RODBOROUGH |
V |
SWINDON |
2-3 |
Sunday 1st July |
LLANDAFF (INSOLE COURT) |
V |
BEAR OF RODBOROUGH |
5-0 |
Friday 6th July |
SWINDON |
V |
LLANDAFF (INSOLE COURT) |
3-2 |
Sunday 15th July |
BEAR OF RODBOROUGH |
V |
WORCESTER NORTON |
2½-2½* |
Friday 10th August |
WORCESTER NORTON |
V |
SWINDON |
4-1 |
Friday 17th August | BROADWAS |
V |
WORCESTER NORTON |
5-0 |
Saturday 12th May |
BRISTOL |
V |
NAILSEA CENTRAL |
3-4 |
Friday 18th May |
BRISTOL |
V |
WESTON-SUPER-MARE |
6-1 |
Sunday 27th May |
WESTON-SUPER-MARE |
V |
NAILSEA CENTRAL |
6-1 |
Monday 4th June |
WESTON-SUPER-MARE |
V |
BATH |
5-2 |
Sunday 17th June |
KINGTON LANGLEY |
V |
BATH |
1-4 |
Saturday 23rd June |
KINGTON LANGLEY |
V |
BRISTOL |
2-5 |
Sunday 15th July |
BATH |
V |
BRISTOL |
2-3 |
Sunday 12th August |
BATH |
V |
NAILSEA CENTRAL |
3-4 |
Wednesday 22nd August | KINGTON LANGLEY |
V |
WESTON-SUPER-MARE |
3-4 |
Friday 7th September | NAILSEA CENTRAL |
V |
KINGTON LANGLEY |
4-1 |
Thursday 10th May |
WELLINGTON |
V |
TAUNTON DEANE |
2-3 |
Thursday 17th May |
LYM VALLEY |
V |
EAST DORSET |
1-6 |
Thursday 24th May |
LYM VALLEY |
V |
NAILSEA S EAST |
3-4 |
Saturday 9th June |
WELLINGTON |
V |
EAST DORSET |
1-4 |
Sunday 17th June |
EAST DORSET |
V |
KINGSTON MAURWARD |
4-3 |
Thursday 21st June |
TAUNTON DEANE |
V |
LYM VALLEY |
0-5 |
Saturday 23rd June |
NAILSEA S EAST |
V |
WELLINGTON |
6-1 |
Wednesday 4th July |
WELLINGTON |
V |
KINGSTON MAURWARD |
3-2 |
Saturday 7th July |
EAST DORSET |
V |
TAUNTON DEANE |
3-0 wo |
Thursday 19th July |
LYM VALLEY |
V |
WELLINGTON |
5-0 |
Thursday 19th July |
TAUNTON DEANE |
V |
KINGSTON MAURWARD |
0-5 |
Saturday 21st July |
NAILSEA S EAST |
V |
EAST DORSET |
0-7 |
Saturday 28th July |
KINGSTON MAURWARD |
V |
NAILSEA S EAST |
3-0 wo |
Friday 10th August |
KINGSTON MAURWARD |
V |
LYM VALLEY |
2-3 |
Sunday 12th August |
NAILSEA S EAST |
V |
TAUNTON DEANE |
3-0 wo |
Tuesday 1st May |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
CORNWALL |
2-5 |
Thursday 24th May |
EXETER |
V |
SIDMOUTH |
5-2 |
Saturday 23rd June |
SIDMOUTH |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
4-3 |
Monday 2nd July |
CORNWALL |
V |
EXETER |
4-3 |
Tuesday 10th July |
SIDMOUTH |
V |
CORNWALL |
3-4 |
Friday 13th July |
EXETER |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
3-4 |
Sunday 13th May |
BRISTOL |
V |
EAST DORSET |
6-3 |
Saturday 26th May |
BRISTOL |
V |
DYFFRYN |
6-3 |
Saturday 26th May |
NAILSEA |
V |
CHELTENHAM |
5-2 |
Sunday 27th May |
NAILSEA |
V |
BRISTOL |
4-5 |
Saturday 23rd June |
CHELTENHAM |
V |
BRISTOL |
0-6 |
Sunday 1st July |
EAST DORSET |
V |
DYFFRYN |
3-2 |
Sunday 5th August |
CHELTENHAM |
V |
EAST DORSET |
1-5 |
Sunday 5th August |
DYFFRYN |
V |
NAILSEA |
5-2 |
Saturday 18th August |
DYFFRYN |
V |
CHELTENHAM |
7-0 |
Sunday 19th August |
EAST DORSET |
V |
NAILSEA |
4-3 |
Saturday 28th April |
CHELTENHAM 2nd |
V |
BATH |
1-6 |
Saturday 19th May |
BEAR OF RODBOROUGH |
V |
BATH |
3-2 |
Saturday 26th May |
CHELTENHAM 2nd. |
V |
NAILSEA 2nd |
4-1 |
Saturday 9th June |
BATH |
V |
CHELTENHAM 2nd |
6-1 |
Saturday 23rd June |
BATH |
V |
NAILSEA 2nd |
4-1 |
Sunday 1st July |
CHELTENHAM 2nd. |
V |
BEAR OF RODBOROUGH |
5-2 |
Saturday 7th July |
NAILSEA 2nd |
V |
CHELTENHAM 2nd. |
1-3 |
Saturday 14th July |
BATH |
V |
BEAR OF RODBOROUGH |
4-1 |
Saturday 28th July |
NAILSEA 2nd |
V |
BEAR OF RODBOROUGH |
2-3 |
Saturday 11th August | BEAR OF RODBOROUGH |
V |
NAILSEA 2nd |
1-4 |
Thursday 30th August | BEAR OF RODBOROUGH |
V |
CHELTENHAM 2nd |
4-1 |
Saturday 8th September |
NAILSEA 2nd |
V |
BATH |
3-2 |
Sunday 13th May |
TAUNTON DEANE |
V |
SIDMOUTH |
4-1 |
Sunday 20th May |
BRISTOL 2nd |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
4-3 |
Thursday 31st May |
SIDMOUTH |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
4-3 |
Thursday 14th June |
SIDMOUTH |
V |
BRISTOL 2nd |
4-3 |
Sunday 24th June |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
BRISTOL 2nd |
5-2 |
Sunday 1st July |
BRISTOL 2nd |
V |
SIDMOUTH |
4-1 |
Sunday 8th July |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
SIDMOUTH |
4-1 |
Tuesday 10th July |
BRISTOL 2nd |
V |
TAUNTON DEANE |
3-2 |
Wednesday 22 August | TAUNTON DEANE |
V |
BRISTOL 2nd |
2-3 |
Sunday 29th July |
SIDMOUTH |
V |
TAUNTON DEANE |
3-2 |
Sunday 26th August |
TAUNTON DEANE |
V |
BUDLEIGH SALTERTON |
1-4 |
Sunday 9th September |
BUDLEIGH SALTERTON |
V |
TAUNTON DEANE |
2-3 |
|
|
|
|
|
|
Saturday 1 Sep | SOUTH WINNERS |
|
|
TAUNTON DEANE 3 | NAILSEA CENTRAL 4 |
Sunday 23 Sep | BUDLEIGH SALTERTON |
|
|
NAILSEA NORTH 4 | NAILSEA CENTRAL 3 |
Thursday 6 Sep | NORTH WINNERS |
|
|
DYFFRYN 1 | BATH 6 |
Wednesday 22 Aug | SOUTH WEST WINNERS | INTERMEDIATE |
|
CORNWALL 7 | LYM VALLEY 0 |
Sunday 16 Sep | NAILSEA |
|
|
BATH 4 | CORNWALL 3 |
CENTRAL WINNERS |
|
|
BRISTOL 3 | SWINDON 2 | |
Tuesday 11 Sep | SOUTH EAST WINNERS |
|
|
EAST DORSET 3 | CORNWALL 4 |
Sunday 23 Sep | TAUNTON DEANE |
|
|
BRISTOL 3 | CORNWALL 4 |